Leasing samochodów dostawczych

Każda handlowa firma wraz ze swoim rozwojem zaczyna potrzebować własnego środka transportu umożliwiającego przewożenie towarów. Idealnym rozwiązaniem jest leasing samochodu ciężarowego do 3,5 T.

Przy samochodach ciężarowych istniej możliwość pełnego odliczenia podatku vat, co jest niewątpliwą korzyścią dla każdej firmy. Okres, na jaki można udzielić finansowania pojazdów ciężarowych do 3,5t wynosi między 2 a 5 lat. W naszej ofercie umożliwiamy finansowanie pojazdów już bez opłaty wstępnej.

Możliwy wykup od 1 do 40%. Możliwość zawarcia umowy na procedurze uproszczonej bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych. Najczęściej finansowane marki to: ISUZU, MAN, Iveco, Peugeot, Volksvagen, Fiat.

leasing samochodow dostawczych

Sprawdź nas

W naszej ofercie znajdą Państwo leasing finansowy jak i operacyjny. Swoje usługi kierujemy dla istniejących firm oraz nowych już od pierwszego dnia działalności. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie w zależności od indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Umów się

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń, napisz lub umów się z naszym przedstawicielem w Gdańsku, Gdyni, całym Trójmieście lub innej miejscowości w województwie pomorskim.

peakleasing.pl

Leasing dla Twojej firmy

Szukasz korzystnej oferty leasingu? Zgłoś się do Nas. Przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu + 48 531 055 187 lub info@peakleasing.pl

You have Successfully Subscribed!