Leasing samochodów ciężarowych

Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie finansowania środków transportu ciężkiego. Okres finansowania pojazdów ciężarowych powyżej 3,5t może wynosić między 3 a 5 lat. Firmy transportowe doskonale wiedzą, że czas to pieniądz, dlatego umożliwiamy finansowanie pojazdów ciężarowych w uproszczonej procedurze, tak aby skrócić wszelkie formalności do minimum.

Możliwość uzyskania decyzji leasingowej jedynie na podstawie oświadczeń, bez dokumentów finansowych. Ponadto dajemy możliwość możliwość elastycznego dobrania opłaty wstępnej w zależności od potrzeb i możliwości każdego klienta. Finansowanie nawet od 0% opłaty wstępnej, natomiast wykup może wynosić między 1% a 25%.

Najczęściej finansowane marki to: Mercedes, MAN, DAF, Renault, Scania, Volvo.

Leasing samochodów ciężarowych

Sprawdź nas

W naszej ofercie znajdą Państwo leasing finansowy jak i operacyjny. Swoje usługi kierujemy dla istniejących firm oraz nowych już od pierwszego dnia działalności. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie w zależności od indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Umów się

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń, napisz lub umów się z naszym przedstawicielem w Gdańsku, Gdyni, całym Trójmieście lub innej miejscowości w województwie pomorskim.

peakleasing.pl

Leasing dla Twojej firmy

Szukasz korzystnej oferty leasingu? Zgłoś się do Nas. Przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu + 48 531 055 187 lub info@peakleasing.pl

You have Successfully Subscribed!