Leasing samochodu osobowego

Praktycznie każda firma posiada samochód osobowy lub nawet całą flotę pojazdów. W związku z minimalną ilością formalności oraz korzyściami podatkowymi wygodną formą finansowania zakupu pojazdów jest leasing. Naszym klientom możemy zaproponować zarówno leasing operacyjny jak i finansowy.

Standardowy maksymalny okres finansowania samochodu osobowego to 5 lat, minimalny 2 lata. Istnieje jednak możliwość wydłużenia okresu finansowania nawet do 7 lat. Finansować zakup za pomocą leasingu można zarówno samochód nowy jak i używany. Zbywcą może być autoryzowany dealer lub dowolna firma będąca właścicielem pojazdu.

Możliwość finansowania już z zerową opłatą wstępną, natomiast maksymalna opłata wstępna wynosi 45%. Możliwy wykup już od 0,1% nawet do 50%, dzięki czemu można dopasować wysokość raty leasingowej do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego klienta. Wśród najczęściej finansowanych marek samochodów osobowych są: Skoda, Volkswagen, BMW, Audi, Mercedes, Fiat, Ford Volvo, Peugeot, Citroen, Kia, Hyundai.

Leasing samochodu osobowego

Sprawdź nas

W naszej ofercie znajdą Państwo leasing finansowy jak i operacyjny. Swoje usługi kierujemy dla istniejących firm oraz nowych już od pierwszego dnia działalności. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie w zależności od indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Umów się

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń, napisz lub umów się z naszym przedstawicielem w Gdańsku, Gdyni, całym Trójmieście lub innej miejscowości w województwie pomorskim.

peakleasing.pl

Leasing dla Twojej firmy

Szukasz korzystnej oferty leasingu? Zgłoś się do Nas. Przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu + 48 531 055 187 lub info@peakleasing.pl

You have Successfully Subscribed!